• Blovi Canves 2200W - nowoczesna suszarka z wyświetlaczem LCD i stojakiem, różowa

1388.10
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu "Na zamówienie"
Cena dostawy 0
Inpost Paczkomaty 24/7 (przedpłata) 0
Inpost Kurier (przedpłata) 0
UPS Kurier (przedpłata) 0
EAN 5902194289054

Nowoczesna i profesjonalna suszarka na stojaku marki Blovi model Canves. Wyposażona w czytelny wyświetlacz LCD z 5 stopniową, elektroniczną regulacją mocy nawiewu oraz 6 stopniową temperatury. Dodatkowo posiada licznik roboczogodzin, ułatwiający zaplanowanie przeglądów oraz możliwość sprawdzenia czasu pracy. Ustawienia i wskazania wyświetlane są na wyświetlaczu LCD. Suszarka ta, dedykowana jest w szczególności dla profesjonalnych salonów pielęgnacji zwierząt, groomerów i hodowców. Stosunkowo cicha, a jednocześnie mocna - zapewnia maksymalny komfort pracy i gwarantuje zadowolenie na długie lata.

Suszarka wyposażona została w solidną, metalową obudowę, stojak na kółkach, 2 dyfuzory, słonia oraz długi, elastyczny wąż (ok. 90cm - po rozciągnięciu ok. 2,10m). Malowanie techniką proszkową gwarantuje jakość i wytrzymałość powłoki lakierniczej. Wydajność suszarki to od 40 do 68 litrów powietrza na sekundę), regulacja temperatury w zakresie od 40' (poziom 0) do maksymalnie ok. 80'C). Wygodny stojak na kółkach z możliwością ich blokady, zapewnia mobilność i łatwe przemieszczanie sprzętu.

Specyfikacja:

suszarka na stojaku Blovi Canves wraz z akcesoriami

elektroniczne sterowanie mocą i temperaturą

licznik roboczogodzin

duży i czytelny wyświetlacz LCD

płynna regulacja mocy umożliwia pielęgnację zarówno małych jak i dużych psów

sześciostopniowa regulacja temperatury - pozycja 0 (letnie powietrze nagrzane od silnika ok. 40'C), pozostałe poziomy grzeją do temperatury ok. 80'C

moc 2200W

gwarancja producenta: 12 msc

kolor obudowy: różowy

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie