• Chadog - Luminous Fix - stół groomerski z podnośnikiem elektrycznym i podświetlanym, szklanym blatem LED, blat 120x65 cm

6065.85
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu "Na zamówienie"
Cena dostawy 0
UPS Kurier (przedpłata) 0
EAN 5902194286008

Przedstawiamy Państwu nowość ze świata groomingu i marzenie każdego groomera - rewelacyjny i profesjonalny stół trymerski ze szklanym, podświetlanym blatem LED Chadog Luminous Fix.

image

Stół posiada szklany blat o wymiarach 120 cm x 65 cm, podświetlany jest wysokiej jakości oświetleniem LED, wyprodukowanym na zamówienie w Niemczech. Jego żywotność, to aż 40 000 tys. godzin! W zestawie znajduje się specjalna, antypoślizgowa nakładka na blat, aby łapy psa nie ślizgały się podczas pielęgnacji. Dodatkowo otrzymują Państwo dwustronny wysięgnik groomerski z regulacją wysokości oraz smyczki groomerskie do podwieszania. Całość konstrukcji jest bardzo stabilna, a praca na tym stole to czysta przyjemność. Jedną z największych zalet modelu Luminous Fix jest wygodna regulacja wysokości stołu za pomocą nożnych pedałów, w zakresie od 29 cm do 95 cm. Taki zakres wysokości pozwala na wygodną pracę zarówno z malutkimi jak i największymi psiakami.

Podświetlany, matowy blat ułatwia zabiegi pielęgnacyjne, dodaje komfortu podczas pracy, a łagodne i delikatne światło dodatkowo zdobi salon. Gdy tylko nie chcemy go używać, można je wyłączyć za pomocą jednego przycisku. Stół ten jest unowocześnionym odpowiednikiem modelu Callisto, do jego produkcji wykonano te same materiały z najwyższej jakości m.in. masywny blat, wzmocniony i wyciszony silnik do regulacji wysokości, antypoślizgowe nóżki, dzięki którym można ustawić stół na nierównej powierzchni. Producent stworzył Luminous Fix podążając za światowymi trendami, model ten możemy oglądać i podziwiać na światowej klasy zawodach, pokazach i wystawach. Już teraz możesz go mieć w swoim salonie!

Dane techniczne:

- Wymiary blatu: 120 x 65 cm

- Wysokość regulowana w zakresie: od 29 cm do 95cm

- Żywotność oświetlenia LED: 40 000 godzin

- Przycisk włączania i wyłączania oświetlenia: TAK

- Waga stołu: 75,5 kg

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie