• O nas

4x1male.png

Internetowy sklep zoologiczny – petshooop

Akcesoria dla psów w najlepszej cenie

Internetowy sklep zoologiczny Petshooop powstał z miłości do psów. Stworzyliśmy jedno, kompleksowe miejsce, w którym możecie znaleźć naprawdę wszystko dla psa – bez potrzeby wychodzenia z domu.

Jako miłośnicy czworonogów zadbaliśmy o to, by w naszym sklepie zoologicznym znajdowały się akcesoria dla psów najlepszych, renomowanych firm. Wśród nich znajdują się między innymi: Cherry Knoll, Calibra, Canagan i Chaba. Dzięki temu możemy zagwarantować Wam wysoką jakość wybieranych produktów.

Istotnym jest by nasi klienci zawsze byli zadowoleni z zakupów w Petshooop, lecz nie wolno zapominać nam o zadowoleniu psów, bo w końcu to o nie tutaj chodzi! Dokonywaliśmy szczegółowych selekcji, by produkty w naszym sklepie były bezpieczne dla psów i posiadały specjalnie skomponowany skład. 

Dostępne u nas zabawki bawią, uczą i są wytrzymałe. Karma dla psów w Petshooop ma dużą gamę smaków i bogata jest w najlepsze składniki odżywcze. Smycze szelki  są wygodne i zapewniają wiele swobody, a ubranka skutecznie ochronią przed zimnem, sprawiając, że każdy spacer będzie jeszcze radośniejszy. Można byłoby wymieniać tak bez końca – najlepiej jeśli sprawdzicie to sami – Wy i Wasi pupile!

Nie pominęliśmy bardzo ważnej kwestii zdrowotnej i pielęgnacyjnej, dlatego znajdziecie u nas witaminy i specjalne preparaty do pielęgnacji i higieny psa. Razem z nami możecie poprawić komfort pupila w razie kontuzji czy zabiegów – oferujemy specjalistyczne koszulki pooperacyjne, buty na chorą łapę czy różnego rodzaju opatrunki.

Regularnie śledzimy nowości wśród psich akcesoriów chcąc by i nasi klienci byli na bieżąco. Stąd też szeroki wybór – możecie znaleźć u nas wszystko, co uprzyjemni życie Waszego psa. 

Zachęcamy do sprawdzenia naszych bestsellerów, czyli najczęściej kupowanych produktów w Petshooop. Wybierając wśród wielu pozycji, które tam trafiły, macie pewność, że zakupione akcesoria będą gwarancją zadowolenia – w końcu zdecydowało się na nie już tyle osób!

Jeśli macie jakieś pytania – zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji. Mamy nadzieję, że zakupy w Petshooop – sklepie internetowym dla psa – będą dla Was przyjemnością.

Zapraszamy do zakupów!